Range rover kiralama 0532 453 00 77


Malatya oto kiralama
sektörünün en tanınmışları arasında yer alan malatya rent a car firmamız lüks ve vip araçları ile malatya oto kiralama sektörün de hizmet vermektedir. Lüks , ekonomik , vip araç kiralama hizmetleri sunan ve her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sektör de en iyi hizmeti sunarak malatya oto kiralama firmaları arasında ki liderliğini korumaktadır.malatya biss oto kiralamada 2012 model arazı araçlarımzı siz degerli müsterılerını beklıyor

Renault fluence kiralama


2010 yılında renault’un atak yaparak çıkardığı en gözde ve sportif araçlardan biri olan renault fluence artık malatya oto kiralama firmamız aracılığıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.Renault Fluence, son derece şık bir konsepte, çok geniş ve sade bir iç hacmine sahip. 3.5 litre hacimli, 280 beygirlik güç üreten bir motor kullanan Renault Fluence, son derece cazip bir otomobil. Ekonomik , vip ve lüks araç kiralama hizmetleri sunan malatya rent a car tecrübeli şoförleri ve yenilenen filosu ile malatyanın merkezin de sizlerin hizmetindedir. Oto kiralama sektörünün öncüleri artık sizler için çalışıyor.

Hyundai accent era kiralama


Ekonomik araç segmentinin en az yakıt yakan araçlarından biri olan hyundai accent era yol tutuşu ve iç dizaynı ile kullanıcıları kendisinden hayran bırakmaktadır.Güzelliğini keşfetmek için, değişimin tam kalbinde olmanız gerekir. Accent Era ile değişimin keyfini sürün.Accent Era, standartlarınızı yükseltmeye hazır. Göz alıcı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor seçenekleri, üstün güvenliği, artırılan donanımı ile Accent Era, otomobil anlayışınızı değiştirecek.İşçiliği, malzemesinin kalitesi ve motoruyla çok güzel bir sedan olan Hyundai Accent Era Kiralama sayesinde ayaklarınız yerden kesilecek. Özellikle malatya oto kiralama sektörün de en çok tercih edilen araç sınıfı arasında olan hyundai accent era performansı ile herkezi hayran bırakıyor.