Ford focus kiralama


2010 yılında gelen talepler doğrultusunda hareket eden firmamız tasarruf ve konfor konusunda birçok ödül almış olan ford focus marka aracı filosuna katarak havaalanı transferleri , şoförleri araç kiralama ve uzun süreli oto kiralama hizmetlerin de geniş bir kitleye hitap etmiştir. Malatya’nın sayılı firmaları arasında yer alan firmamız 7/24 saat online hizmet anlayışı ile oto kiralama sektörünün en tanınmışları arasında ki yerini almıştır. Öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sürekli yenilenen filosu ve tecrübeli kadrosuyla malatyanın merkezin de ford focus ve istekleriniz doğrultusun da araç kiralama hizmetleri sunuyor.

Ucuz araba kiralama


Oto kiralama sektörün de birçok müşterinin yaptığı hatalardan biri de aracın modeline veya bakımlı olmasına bakmaksızın kiralama fiyatlarına göre hareket etmesi müşterilerin mağdur kalmasına neden olmuştur. Öncelik olarak ucuz araba kiralama hizmeti adı altında bakımsız araçlarını sizlere sunan rent a car firmaları müşterilerinden kazanacakları paraların hesabındadır. Malatya oto kiralama firmamız ekonomik araç segmentinde ki araçların uygun fiyatlar da olması ve araçların bakımlı olması nedeniyle ucuz araba kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerine malatya da hizmet sunmaktadır. Özellikle uzun dönem kiralama yapan firmalar aracın ne kadar uzun süre kiralanırsa fiyatta o kadar düşüş olduğunu bilmeleri gerekmektedir.

Hyundai getz kiralama


Konfor ve rahatlık bakımının yanı sıra park sorununa en büyük çözüm olarak üretilen hyundai getz sınıfı arça artık malatya oto kiralama firmamız ile hizmetinizdedir. Özellikle az yakıt harcaması yanı sıra bayan kullanıcılar için oldukça kolay sürülebilen hyundai getz kiralama koşulları ve düşük fiyatı ile birçok müşterimizin ilginisini çekmektedir. Dizel seçenekleri yanı sıra otomatik ve triptonik vites seçeneğinde bulunduğu hyundai getz marka araç artık malatya oto kiralama firmamız ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bir telefon yeter ?