Ford Connect Kiralama


Son zamanların en sıklıkla tercih edilen araçlarından biri olan ford connect yol performansı ve yakıt tasarrufu ile firmamız aracılığıyla malatya da sizlerin hizmetine sunuluyor. Özellikle gurbetçilerimizin aylık olarak tercih ettiği araçlarımızı talepler doğrultusunda şoförlü ve ya şoförsüz olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ford Connect kiralama kampanyaları ile online olarak sizlerleyiz.

Fiat punto kiralama

2010 yılında fiatın ürettiği araçlar arasında oldukça talep gören araçlardan biri olan fiat punto artık malatya oto kiralama sektörün de faaliyet gösteren biss oto aracılığıyla sizlerin hizmetine sunuluyor.Fiat punto ile ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve Hillholder (yokuş destek sistemi) içeren ESP (Elektronik Stabilite Programı), çift aşamalı açılabilen ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, enerji emici gövde yapısı, emniyet kemeri uyarı sensörü, arka koltuklarda bulunan ISOFIX bağlantısı gibi aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde gözünüz arkada kalmaz.Fiat modelleri arasında kendine ilk kez Punto’nun kaputunun altında yer bulan 1.3 litrelik Multijet turbo dizel motor. Fiat Auto ve General Motors’un ortak girişiminin sonrasında kurulan Fiat-GM Powertrain tarafından tasarlanan ilk motor unvanını taşıyor. Özellikle fiat punto kiralama yapacak olanlar motor ve yakıt  tasarrufunu ön planda tutuyor.

Chrysler 300C Kiralama


Chrysler 300C estetik yapısı ve arac konforu ile birçok müşterinin ilgisi yanı sıra birçok kişi tarafından havaalanı transferleri ve günübirlik kiralamaları için talep edilmiştir. Son zamanlarda Chrysler 300C Kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen birçok iş adamı ve ünlü konuğumuz malatya oto kiralama firmaları arasında doğru tercih yaparak en iyi olanı seçmiştir. Araç özellik bakımından da oldukça geniş portföye sahip olmakla birlikte dizel yakıt ve otomatik vites olarak eşsizliğine ayrı bir tat katmıştır. Chryslerin 1957 satış literatürüne göre 300C’nin bilinçli olarak sınırlı sayıda üretilmesi planlanmıştı. Ancak 300 C herkesi şaşırttı ve 300 harf serisinin bugune kadar en çok satan otomobili oldu.İşte yeni 300C kibar görünümü, Multi Displacement sisteminin yakıt verimliliği ile tamamen modern HEMI® V8 motoru ve klasik güç aktarma organları ile 50′li yılların efsanesini tekrar canlandırıyor.