Fiat linea Kiralama


Fiat serilerinin en çok tercih edilen araçlarından biri olan fiat linea malatya’da oto kiralama hizmetleri sunan biss oto ayrıcalığı ile sizlerledir. Dizel ve benzinli yakıt seçeneklerinin ve şoförlü veya şoförsüz olarak kiralama olanağınızın bulunduğu fiat linea kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilir , yahut araç hakkında özellikleri öğrenmek için mail adreslerimize mail atabilirsiniz.

Otomatik araç kiralama


Biss oto kiralama geniş filosu ve otomatik araçları ile malatyanın merkezinde otomatik oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Birçok aracının dizel ve otomatik olmasıyla gurbetçilerimizin tercihi haline gelen biss oto profesyonel kadrosu ve bakımlı araçları ile malatya’nın en tanınmış firması olmuştur. Son zamanlar da artan uzun süreli oto kiralama hizmetlerine karşılık filosuna son model araçları katan biss oto , uygun ödeme koşulları ve otomatik araç kiralama hizmetleri ile sektör de ki farkını ortaya koymuştur.

Fiat Siena kiralama

07 Şubat 2011 Yazan  
Kategori Biss oto kiralama 2011, Rent a car


Ekonomik araç segmentinin en eski ve tanınmış araçlarından biri olan fiat sinea güvenilirliği ve yakıt tasarrufu ile malatya rent a car sektörün de en çok talep edilen araçlar arasında yerini almıştır. Biss oto olarak kurulduğu günden itibaren birçok bakımlı ve lüks aracı ile malatyanın merkezin de müşterilerin fiat siena kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kia rio kiralama


Malatya’nın en tanınmış oto kiralama firmalarından biri olan biss car rental filosunda ki yeniliklere devam ediyor. Son dönemlerde malatya da tercih edilen araç sınıfının en tasarruflu aracı kia rio artık sizlerin hizmetindedir.

Kia rio kiralama’dan önce biraz özelliklerinden bahsetmek gerekirse

Kumandaların önemli bir bölümü, orta konsolda kolayca kullanılacak şekilde konumlandırılmış. Ama örneğin kokpitin sol kısmındaki arka cam sileceği kumandaları, hareket halindeyken pek kullanışlı değil. Kia rio yol tutuğu ile sanki Sisteme ait iki ayrı düğmeden biri, arka cam sileceğini sürekli çalıştırıyor, diğeriyse cama su püskürtüyor. Rio’nun elektrikli cam düğmeleri, kapı kolçağına arka arkaya yerleştirilmiş. Kapı içindeki cep bir hayli küçük ve dar. Otomobilin koltuk ayarları pratik olarak yapılabiliyor. Önde koltukların sunduğu diz ve baş mesafesi yeterli. Arkadaysa biraz daha kısıtlı. Arka koltuk sırtlığı kolaylıkla yatırılıp düz bir zemin elde edilebiliyor. Kia Rio’nun 449 litrelik bagaj hacmi, arka koltuk sırtlıklannın kademeli olarak yatırılmasıyla 1277 litreye kadar genişletilebiliyor. Toplam 336 kg taşıma kapasiteli bagajın üzerini örten rulo perdeyle bagajdaki eşyaları gizlemek mümkün. Bagaj zemininin kancayla asılabilmesi, kullanımı kolaylaştıran yararlı bir özellik.

Motor, performans

Kia Rio’da 1493 cc hacimli, üstten çift eksantrikli ve 16 supaplı motor kullanılıyor. Kia rio kiralama hizmetlerinde Firmanın aslında geleneksel yapılı motorlardan çok da farklı olmayan tekniğin; MI-TECH olarak tanıttığı, açılımınıysa “millenium innovation/binyılın yeniliği” olarak yaptığı motor, 5800 d/d’de 98 HP güç, 4500 d/d’de 135 Nm maksimum tork üretiyor. Kia’nın MI-TECH teknolojisinin altında yeni çığırlar açacak yenilikler bulunduğunu söylemek zor.

Kullanım, konfor

Kia Rio kiralama‘nın ayrıcalığını bizlerle yaşamaya nedersiniz ? Süspansiyon sistemi yumuşak karakterli olduğundan konfor konusunda yolcularını tatmin etmeyi başarıyor. Darbe emişi sessiz olan sistemin yaylandırma konforu yüksek. Buna karşılık Rio yol tutuş özellikleriyle aynı başarıyı yakalamakta biraz zorlanıyor.

Kia Sorento Kiralama

03 Şubat 2011 Yazan  
Kategori Jeep kiralama, Malatya oto kiralama, Oto kiralama


Jeep sınıfının en etkili araçlardan biri artık firmamız aracılığıyla malatya da sizlerin hizmetindedir. Ekonomik oto kiralama hizmetlerinden sonra kia serento kiralama hizmetleri de sunan firmamız uzun dönem araç kiralama hizmetleri yanı sıra havaalanı transfer faaliyetlerine de başlamış bulunuyor.