Kia rio kiralama


Malatya’nın en tanınmış oto kiralama firmalarından biri olan biss car rental filosunda ki yeniliklere devam ediyor. Son dönemlerde malatya da tercih edilen araç sınıfının en tasarruflu aracı kia rio artık sizlerin hizmetindedir.

Kia rio kiralama’dan önce biraz özelliklerinden bahsetmek gerekirse

Kumandaların önemli bir bölümü, orta konsolda kolayca kullanılacak şekilde konumlandırılmış. Ama örneğin kokpitin sol kısmındaki arka cam sileceği kumandaları, hareket halindeyken pek kullanışlı değil. Kia rio yol tutuğu ile sanki Sisteme ait iki ayrı düğmeden biri, arka cam sileceğini sürekli çalıştırıyor, diğeriyse cama su püskürtüyor. Rio’nun elektrikli cam düğmeleri, kapı kolçağına arka arkaya yerleştirilmiş. Kapı içindeki cep bir hayli küçük ve dar. Otomobilin koltuk ayarları pratik olarak yapılabiliyor. Önde koltukların sunduğu diz ve baş mesafesi yeterli. Arkadaysa biraz daha kısıtlı. Arka koltuk sırtlığı kolaylıkla yatırılıp düz bir zemin elde edilebiliyor. Kia Rio’nun 449 litrelik bagaj hacmi, arka koltuk sırtlıklannın kademeli olarak yatırılmasıyla 1277 litreye kadar genişletilebiliyor. Toplam 336 kg taşıma kapasiteli bagajın üzerini örten rulo perdeyle bagajdaki eşyaları gizlemek mümkün. Bagaj zemininin kancayla asılabilmesi, kullanımı kolaylaştıran yararlı bir özellik.

Motor, performans

Kia Rio’da 1493 cc hacimli, üstten çift eksantrikli ve 16 supaplı motor kullanılıyor. Kia rio kiralama hizmetlerinde Firmanın aslında geleneksel yapılı motorlardan çok da farklı olmayan tekniğin; MI-TECH olarak tanıttığı, açılımınıysa “millenium innovation/binyılın yeniliği” olarak yaptığı motor, 5800 d/d’de 98 HP güç, 4500 d/d’de 135 Nm maksimum tork üretiyor. Kia’nın MI-TECH teknolojisinin altında yeni çığırlar açacak yenilikler bulunduğunu söylemek zor.

Kullanım, konfor

Kia Rio kiralama‘nın ayrıcalığını bizlerle yaşamaya nedersiniz ? Süspansiyon sistemi yumuşak karakterli olduğundan konfor konusunda yolcularını tatmin etmeyi başarıyor. Darbe emişi sessiz olan sistemin yaylandırma konforu yüksek. Buna karşılık Rio yol tutuş özellikleriyle aynı başarıyı yakalamakta biraz zorlanıyor.

Oto kiralama sektörünün öncülerinden olan Biss oto 7/24 saat online olarak sizlerin hizmetindedir.

Yorumlar