Fiat palio kiralama


Ekonomik araç segmentinin gözde araçlarından biri olan fiat palio yakıt tasarrufu ve yanı sıra kiralama fiyatlarının düşük olması nedeniyle malatya rent a car sektörün de en çok tercih edilen araçlar arasında yerini almayı başarmıştır. Kurban bayramının yaklaşması ile bugünden itibaren rezervasyonlarda büyük artışlar olması malatya oto kiralama sektörünün hareketlenmesine neden olmuştur. Firmamız malatyanın merkezin de uzun süreli araç kiralama ve rent a car hizmetleri sunmaktadır. Fiat palio kiralama yapmak için en az 2 yıl ehliyetinizin olması en büyük koşuldur.

Bmw 3.20 kiralama


Malatya oto kiralama
sektörünün tanınmış firmaları arasında bulunan firmamız son zamanlarda filosunda ve kadrosun da büyük değişikliklere gitmiştir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda filosunda lüks ve ekonomik araç sınıfını arttırarak farkını ortaya koymuştur.Bmw serilerinin en tanınmış araç sınıfından olmasını fırsat bilen firmamız Bmw 3.20 kiralama hizmeti sunmaya başlamıştır. Bu aracın özelliklerine gelince ;

Karoser, iç mekan

İlk bakışta görüntüsü pek değişmemiş gibi gelse de yeni 3 Serisi aslında baştan aşağı yepyeni bir otomobil olarak sunulmuştur. Bir üst sınıftaki 5 Serisi’ne de benzeyen yeni 3 Serisi’nin boyutları eski kasaya göre büyümüştür.

Motor, performans

Eski bmw 3 Serisi’nde de kullanılan sıralı 6 silindirli, 24 supaplı motor yeni bmw 3 Serisi’ne aktarılmış. Bu motorun en önemli özelliklerinden biri değişken zamanlamalı supap kontrol sistemi olan VANOS’a sahip olmasıdır.Bmw 3.20 kiralama yaparken malatya merkezine oldukça yakın firmamızı tercih etmenizi istiyoruz.7/24 saat müşteri hizmeti sunan firmamız yenilikleri ve kampanyaları ile 2011 yılında da sizlerledir.