Ford focus kiralama


2010 yılında gelen talepler doğrultusunda hareket eden firmamız tasarruf ve konfor konusunda birçok ödül almış olan ford focus marka aracı filosuna katarak havaalanı transferleri , şoförleri araç kiralama ve uzun süreli oto kiralama hizmetlerin de geniş bir kitleye hitap etmiştir. Malatya’nın sayılı firmaları arasında yer alan firmamız 7/24 saat online hizmet anlayışı ile oto kiralama sektörünün en tanınmışları arasında ki yerini almıştır. Öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sürekli yenilenen filosu ve tecrübeli kadrosuyla malatyanın merkezin de ford focus ve istekleriniz doğrultusun da araç kiralama hizmetleri sunuyor.

Hyundai getz kiralama


Konfor ve rahatlık bakımının yanı sıra park sorununa en büyük çözüm olarak üretilen hyundai getz sınıfı arça artık malatya oto kiralama firmamız ile hizmetinizdedir. Özellikle az yakıt harcaması yanı sıra bayan kullanıcılar için oldukça kolay sürülebilen hyundai getz kiralama koşulları ve düşük fiyatı ile birçok müşterimizin ilginisini çekmektedir. Dizel seçenekleri yanı sıra otomatik ve triptonik vites seçeneğinde bulunduğu hyundai getz marka araç artık malatya oto kiralama firmamız ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bir telefon yeter ?

Renault fluence kiralama


2010 yılında renault’un atak yaparak çıkardığı en gözde ve sportif araçlardan biri olan renault fluence artık malatya oto kiralama firmamız aracılığıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.Renault Fluence, son derece şık bir konsepte, çok geniş ve sade bir iç hacmine sahip. 3.5 litre hacimli, 280 beygirlik güç üreten bir motor kullanan Renault Fluence, son derece cazip bir otomobil. Ekonomik , vip ve lüks araç kiralama hizmetleri sunan malatya rent a car tecrübeli şoförleri ve yenilenen filosu ile malatyanın merkezin de sizlerin hizmetindedir. Oto kiralama sektörünün öncüleri artık sizler için çalışıyor.

Hyundai accent era kiralama


Ekonomik araç segmentinin en az yakıt yakan araçlarından biri olan hyundai accent era yol tutuşu ve iç dizaynı ile kullanıcıları kendisinden hayran bırakmaktadır.Güzelliğini keşfetmek için, değişimin tam kalbinde olmanız gerekir. Accent Era ile değişimin keyfini sürün.Accent Era, standartlarınızı yükseltmeye hazır. Göz alıcı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor seçenekleri, üstün güvenliği, artırılan donanımı ile Accent Era, otomobil anlayışınızı değiştirecek.İşçiliği, malzemesinin kalitesi ve motoruyla çok güzel bir sedan olan Hyundai Accent Era Kiralama sayesinde ayaklarınız yerden kesilecek. Özellikle malatya oto kiralama sektörün de en çok tercih edilen araç sınıfı arasında olan hyundai accent era performansı ile herkezi hayran bırakıyor.

Fiat palio kiralama


Ekonomik araç segmentinin gözde araçlarından biri olan fiat palio yakıt tasarrufu ve yanı sıra kiralama fiyatlarının düşük olması nedeniyle malatya rent a car sektörün de en çok tercih edilen araçlar arasında yerini almayı başarmıştır. Kurban bayramının yaklaşması ile bugünden itibaren rezervasyonlarda büyük artışlar olması malatya oto kiralama sektörünün hareketlenmesine neden olmuştur. Firmamız malatyanın merkezin de uzun süreli araç kiralama ve rent a car hizmetleri sunmaktadır. Fiat palio kiralama yapmak için en az 2 yıl ehliyetinizin olması en büyük koşuldur.