Kia rio kiralama


Malatya’nın en tanınmış oto kiralama firmalarından biri olan biss car rental filosunda ki yeniliklere devam ediyor. Son dönemlerde malatya da tercih edilen araç sınıfının en tasarruflu aracı kia rio artık sizlerin hizmetindedir.

Kia rio kiralama’dan önce biraz özelliklerinden bahsetmek gerekirse

Kumandaların önemli bir bölümü, orta konsolda kolayca kullanılacak şekilde konumlandırılmış. Ama örneğin kokpitin sol kısmındaki arka cam sileceği kumandaları, hareket halindeyken pek kullanışlı değil. Kia rio yol tutuğu ile sanki Sisteme ait iki ayrı düğmeden biri, arka cam sileceğini sürekli çalıştırıyor, diğeriyse cama su püskürtüyor. Rio’nun elektrikli cam düğmeleri, kapı kolçağına arka arkaya yerleştirilmiş. Kapı içindeki cep bir hayli küçük ve dar. Otomobilin koltuk ayarları pratik olarak yapılabiliyor. Önde koltukların sunduğu diz ve baş mesafesi yeterli. Arkadaysa biraz daha kısıtlı. Arka koltuk sırtlığı kolaylıkla yatırılıp düz bir zemin elde edilebiliyor. Kia Rio’nun 449 litrelik bagaj hacmi, arka koltuk sırtlıklannın kademeli olarak yatırılmasıyla 1277 litreye kadar genişletilebiliyor. Toplam 336 kg taşıma kapasiteli bagajın üzerini örten rulo perdeyle bagajdaki eşyaları gizlemek mümkün. Bagaj zemininin kancayla asılabilmesi, kullanımı kolaylaştıran yararlı bir özellik.

Motor, performans

Kia Rio’da 1493 cc hacimli, üstten çift eksantrikli ve 16 supaplı motor kullanılıyor. Kia rio kiralama hizmetlerinde Firmanın aslında geleneksel yapılı motorlardan çok da farklı olmayan tekniğin; MI-TECH olarak tanıttığı, açılımınıysa “millenium innovation/binyılın yeniliği” olarak yaptığı motor, 5800 d/d’de 98 HP güç, 4500 d/d’de 135 Nm maksimum tork üretiyor. Kia’nın MI-TECH teknolojisinin altında yeni çığırlar açacak yenilikler bulunduğunu söylemek zor.

Kullanım, konfor

Kia Rio kiralama‘nın ayrıcalığını bizlerle yaşamaya nedersiniz ? Süspansiyon sistemi yumuşak karakterli olduğundan konfor konusunda yolcularını tatmin etmeyi başarıyor. Darbe emişi sessiz olan sistemin yaylandırma konforu yüksek. Buna karşılık Rio yol tutuş özellikleriyle aynı başarıyı yakalamakta biraz zorlanıyor.

Fiat punto kiralama

2010 yılında fiatın ürettiği araçlar arasında oldukça talep gören araçlardan biri olan fiat punto artık malatya oto kiralama sektörün de faaliyet gösteren biss oto aracılığıyla sizlerin hizmetine sunuluyor.Fiat punto ile ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve Hillholder (yokuş destek sistemi) içeren ESP (Elektronik Stabilite Programı), çift aşamalı açılabilen ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, enerji emici gövde yapısı, emniyet kemeri uyarı sensörü, arka koltuklarda bulunan ISOFIX bağlantısı gibi aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde gözünüz arkada kalmaz.Fiat modelleri arasında kendine ilk kez Punto’nun kaputunun altında yer bulan 1.3 litrelik Multijet turbo dizel motor. Fiat Auto ve General Motors’un ortak girişiminin sonrasında kurulan Fiat-GM Powertrain tarafından tasarlanan ilk motor unvanını taşıyor. Özellikle fiat punto kiralama yapacak olanlar motor ve yakıt  tasarrufunu ön planda tutuyor.

Hyundai accent era kiralama


Ekonomik araç segmentinin en az yakıt yakan araçlarından biri olan hyundai accent era yol tutuşu ve iç dizaynı ile kullanıcıları kendisinden hayran bırakmaktadır.Güzelliğini keşfetmek için, değişimin tam kalbinde olmanız gerekir. Accent Era ile değişimin keyfini sürün.Accent Era, standartlarınızı yükseltmeye hazır. Göz alıcı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor seçenekleri, üstün güvenliği, artırılan donanımı ile Accent Era, otomobil anlayışınızı değiştirecek.İşçiliği, malzemesinin kalitesi ve motoruyla çok güzel bir sedan olan Hyundai Accent Era Kiralama sayesinde ayaklarınız yerden kesilecek. Özellikle malatya oto kiralama sektörün de en çok tercih edilen araç sınıfı arasında olan hyundai accent era performansı ile herkezi hayran bırakıyor.

Fiat palio kiralama


Ekonomik araç segmentinin gözde araçlarından biri olan fiat palio yakıt tasarrufu ve yanı sıra kiralama fiyatlarının düşük olması nedeniyle malatya rent a car sektörün de en çok tercih edilen araçlar arasında yerini almayı başarmıştır. Kurban bayramının yaklaşması ile bugünden itibaren rezervasyonlarda büyük artışlar olması malatya oto kiralama sektörünün hareketlenmesine neden olmuştur. Firmamız malatyanın merkezin de uzun süreli araç kiralama ve rent a car hizmetleri sunmaktadır. Fiat palio kiralama yapmak için en az 2 yıl ehliyetinizin olması en büyük koşuldur.