Chrysler 300C Kiralama


Chrysler 300C estetik yapısı ve arac konforu ile birçok müşterinin ilgisi yanı sıra birçok kişi tarafından havaalanı transferleri ve günübirlik kiralamaları için talep edilmiştir. Son zamanlarda Chrysler 300C Kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen birçok iş adamı ve ünlü konuğumuz malatya oto kiralama firmaları arasında doğru tercih yaparak en iyi olanı seçmiştir. Araç özellik bakımından da oldukça geniş portföye sahip olmakla birlikte dizel yakıt ve otomatik vites olarak eşsizliğine ayrı bir tat katmıştır. Chryslerin 1957 satış literatürüne göre 300C’nin bilinçli olarak sınırlı sayıda üretilmesi planlanmıştı. Ancak 300 C herkesi şaşırttı ve 300 harf serisinin bugune kadar en çok satan otomobili oldu.İşte yeni 300C kibar görünümü, Multi Displacement sisteminin yakıt verimliliği ile tamamen modern HEMI® V8 motoru ve klasik güç aktarma organları ile 50′li yılların efsanesini tekrar canlandırıyor.

Range rover kiralama 0532 453 00 77


Malatya oto kiralama
sektörünün en tanınmışları arasında yer alan malatya rent a car firmamız lüks ve vip araçları ile malatya oto kiralama sektörün de hizmet vermektedir. Lüks , ekonomik , vip araç kiralama hizmetleri sunan ve her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sektör de en iyi hizmeti sunarak malatya oto kiralama firmaları arasında ki liderliğini korumaktadır.malatya biss oto kiralamada 2012 model arazı araçlarımzı siz degerli müsterılerını beklıyor

Mercedes kiralama

17 Ekim 2010 Yazan  
Kategori Lüks araç kiralama, Malatya oto kiralama


Oto kiralama sektörünün öncülerinden biri haline gelen firmamız sunmuş olduğu hizmetler ve kampanyalar ile malat rent a car hizmetlerine devam etmektedir.Lüks oto sınıfının en gözde araçlarından biri olan mercedes kiralama hizmetini de sunmaya başlayan firmamız uzun süreli otomobil kiralamaların da büyük fiyat indirimleri yanı sıra fazladan gün olarakta müşterilerinin dikkatini çekiyor. Mercedes benzersiz konfor özellikleri ve onu rakiplerinden ayıran olağanüstü tasarımıyla da farkını ortaya koyuyor.

Lüks araç kiralama


Malatya havaalanı transfer hizmetleri ile sektörde faaliyet gösteren firmamız müşteri ihtiyaçlarına göre hareket etmeye devam ediyor. Günümüz teknolojisi ile lüks sınıfı araçların oldukça profesyonel olması müşterilerin taleplerinde ki artışı gözler önüne seriyor. Firmamız da bu istekler doğrultusunda 2011 yılına girmeden filosuna yeni nesil lüks araçların başında olan markaları sokarak farkını ortaya koymuştur. Bazı lüks araç modelleri : Bmw , Mercedes ,Range rover , Audi Q7 . Lüks araç kiralama sektörünün en tecrübeli ismi artık sizinledir.

Bmw 3.20 kiralama


Malatya oto kiralama
sektörünün tanınmış firmaları arasında bulunan firmamız son zamanlarda filosunda ve kadrosun da büyük değişikliklere gitmiştir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda filosunda lüks ve ekonomik araç sınıfını arttırarak farkını ortaya koymuştur.Bmw serilerinin en tanınmış araç sınıfından olmasını fırsat bilen firmamız Bmw 3.20 kiralama hizmeti sunmaya başlamıştır. Bu aracın özelliklerine gelince ;

Karoser, iç mekan

İlk bakışta görüntüsü pek değişmemiş gibi gelse de yeni 3 Serisi aslında baştan aşağı yepyeni bir otomobil olarak sunulmuştur. Bir üst sınıftaki 5 Serisi’ne de benzeyen yeni 3 Serisi’nin boyutları eski kasaya göre büyümüştür.

Motor, performans

Eski bmw 3 Serisi’nde de kullanılan sıralı 6 silindirli, 24 supaplı motor yeni bmw 3 Serisi’ne aktarılmış. Bu motorun en önemli özelliklerinden biri değişken zamanlamalı supap kontrol sistemi olan VANOS’a sahip olmasıdır.Bmw 3.20 kiralama yaparken malatya merkezine oldukça yakın firmamızı tercih etmenizi istiyoruz.7/24 saat müşteri hizmeti sunan firmamız yenilikleri ve kampanyaları ile 2011 yılında da sizlerledir.