ford fiesta oto kiralama rent a car

06 Nisan 2011 Yazan  
Kategori dizel oto kiralama, Malatya oto kiralama

Ekonomik araç sektörünün en çok talep alan araçlarından biri olan ford fiesta malatya da firmamız aracılığıyla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Uzun yıllardır ekonomik ve lüks araç kiralama hizmetleri sunan biss’in filosunda vip araç ve jeep sınıfı araçlar yer almaktadır. Özel olarak müşteri talepleri doğrultusun da filoyu katılan ford fiestayı kiralamak için bizlere 7/24 saat online ulaşabilirsiniz.

Kia Sorento Kiralama

03 Şubat 2011 Yazan  
Kategori Jeep kiralama, Malatya oto kiralama, Oto kiralama


Jeep sınıfının en etkili araçlardan biri artık firmamız aracılığıyla malatya da sizlerin hizmetindedir. Ekonomik oto kiralama hizmetlerinden sonra kia serento kiralama hizmetleri de sunan firmamız uzun dönem araç kiralama hizmetleri yanı sıra havaalanı transfer faaliyetlerine de başlamış bulunuyor.

Chrysler 300C Kiralama


Chrysler 300C estetik yapısı ve arac konforu ile birçok müşterinin ilgisi yanı sıra birçok kişi tarafından havaalanı transferleri ve günübirlik kiralamaları için talep edilmiştir. Son zamanlarda Chrysler 300C Kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen birçok iş adamı ve ünlü konuğumuz malatya oto kiralama firmaları arasında doğru tercih yaparak en iyi olanı seçmiştir. Araç özellik bakımından da oldukça geniş portföye sahip olmakla birlikte dizel yakıt ve otomatik vites olarak eşsizliğine ayrı bir tat katmıştır. Chryslerin 1957 satış literatürüne göre 300C’nin bilinçli olarak sınırlı sayıda üretilmesi planlanmıştı. Ancak 300 C herkesi şaşırttı ve 300 harf serisinin bugune kadar en çok satan otomobili oldu.İşte yeni 300C kibar görünümü, Multi Displacement sisteminin yakıt verimliliği ile tamamen modern HEMI® V8 motoru ve klasik güç aktarma organları ile 50′li yılların efsanesini tekrar canlandırıyor.

Range rover kiralama 0532 453 00 77


Malatya oto kiralama
sektörünün en tanınmışları arasında yer alan malatya rent a car firmamız lüks ve vip araçları ile malatya oto kiralama sektörün de hizmet vermektedir. Lüks , ekonomik , vip araç kiralama hizmetleri sunan ve her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sektör de en iyi hizmeti sunarak malatya oto kiralama firmaları arasında ki liderliğini korumaktadır.malatya biss oto kiralamada 2012 model arazı araçlarımzı siz degerli müsterılerını beklıyor

Renault fluence kiralama


2010 yılında renault’un atak yaparak çıkardığı en gözde ve sportif araçlardan biri olan renault fluence artık malatya oto kiralama firmamız aracılığıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.Renault Fluence, son derece şık bir konsepte, çok geniş ve sade bir iç hacmine sahip. 3.5 litre hacimli, 280 beygirlik güç üreten bir motor kullanan Renault Fluence, son derece cazip bir otomobil. Ekonomik , vip ve lüks araç kiralama hizmetleri sunan malatya rent a car tecrübeli şoförleri ve yenilenen filosu ile malatyanın merkezin de sizlerin hizmetindedir. Oto kiralama sektörünün öncüleri artık sizler için çalışıyor.

Mercedes kiralama

17 Ekim 2010 Yazan  
Kategori Lüks araç kiralama, Malatya oto kiralama


Oto kiralama sektörünün öncülerinden biri haline gelen firmamız sunmuş olduğu hizmetler ve kampanyalar ile malat rent a car hizmetlerine devam etmektedir.Lüks oto sınıfının en gözde araçlarından biri olan mercedes kiralama hizmetini de sunmaya başlayan firmamız uzun süreli otomobil kiralamaların da büyük fiyat indirimleri yanı sıra fazladan gün olarakta müşterilerinin dikkatini çekiyor. Mercedes benzersiz konfor özellikleri ve onu rakiplerinden ayıran olağanüstü tasarımıyla da farkını ortaya koyuyor.

Bmw 3.20 kiralama


Malatya oto kiralama
sektörünün tanınmış firmaları arasında bulunan firmamız son zamanlarda filosunda ve kadrosun da büyük değişikliklere gitmiştir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda filosunda lüks ve ekonomik araç sınıfını arttırarak farkını ortaya koymuştur.Bmw serilerinin en tanınmış araç sınıfından olmasını fırsat bilen firmamız Bmw 3.20 kiralama hizmeti sunmaya başlamıştır. Bu aracın özelliklerine gelince ;

Karoser, iç mekan

İlk bakışta görüntüsü pek değişmemiş gibi gelse de yeni 3 Serisi aslında baştan aşağı yepyeni bir otomobil olarak sunulmuştur. Bir üst sınıftaki 5 Serisi’ne de benzeyen yeni 3 Serisi’nin boyutları eski kasaya göre büyümüştür.

Motor, performans

Eski bmw 3 Serisi’nde de kullanılan sıralı 6 silindirli, 24 supaplı motor yeni bmw 3 Serisi’ne aktarılmış. Bu motorun en önemli özelliklerinden biri değişken zamanlamalı supap kontrol sistemi olan VANOS’a sahip olmasıdır.Bmw 3.20 kiralama yaparken malatya merkezine oldukça yakın firmamızı tercih etmenizi istiyoruz.7/24 saat müşteri hizmeti sunan firmamız yenilikleri ve kampanyaları ile 2011 yılında da sizlerledir.

Hakkımızda

13 Ekim 2010 Yazan  
Kategori Malatya oto kiralama

Biss rent a car tecrübeli kadrosu ve bakımlı araçları ile malatyanın merkezin de oto kiralama hizmeti sunmaya devam ediyor. Özellikle kış aylarında malatya da bakımlı araç konusunda sayılı firmalar arasında yer alan Biss rent a car lüks,ekonomik ve vip araçları ile oto kiralama hizmetleri sunmaya devam ediyor. Uzun süreli oto kiralama hizmeti de sunan Biss rent a car 7/24 saat online olarak müşterilerine hizmet vermektedir.