Chrysler 300C Kiralama


Chrysler 300C estetik yapısı ve arac konforu ile birçok müşterinin ilgisi yanı sıra birçok kişi tarafından havaalanı transferleri ve günübirlik kiralamaları için talep edilmiştir. Son zamanlarda Chrysler 300C Kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen birçok iş adamı ve ünlü konuğumuz malatya oto kiralama firmaları arasında doğru tercih yaparak en iyi olanı seçmiştir. Araç özellik bakımından da oldukça geniş portföye sahip olmakla birlikte dizel yakıt ve otomatik vites olarak eşsizliğine ayrı bir tat katmıştır. Chryslerin 1957 satış literatürüne göre 300C’nin bilinçli olarak sınırlı sayıda üretilmesi planlanmıştı. Ancak 300 C herkesi şaşırttı ve 300 harf serisinin bugune kadar en çok satan otomobili oldu.İşte yeni 300C kibar görünümü, Multi Displacement sisteminin yakıt verimliliği ile tamamen modern HEMI® V8 motoru ve klasik güç aktarma organları ile 50′li yılların efsanesini tekrar canlandırıyor.

Range rover kiralama 0532 453 00 77


Malatya oto kiralama
sektörünün en tanınmışları arasında yer alan malatya rent a car firmamız lüks ve vip araçları ile malatya oto kiralama sektörün de hizmet vermektedir. Lüks , ekonomik , vip araç kiralama hizmetleri sunan ve her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sektör de en iyi hizmeti sunarak malatya oto kiralama firmaları arasında ki liderliğini korumaktadır.malatya biss oto kiralamada 2012 model arazı araçlarımzı siz degerli müsterılerını beklıyor

Renault fluence kiralama


2010 yılında renault’un atak yaparak çıkardığı en gözde ve sportif araçlardan biri olan renault fluence artık malatya oto kiralama firmamız aracılığıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.Renault Fluence, son derece şık bir konsepte, çok geniş ve sade bir iç hacmine sahip. 3.5 litre hacimli, 280 beygirlik güç üreten bir motor kullanan Renault Fluence, son derece cazip bir otomobil. Ekonomik , vip ve lüks araç kiralama hizmetleri sunan malatya rent a car tecrübeli şoförleri ve yenilenen filosu ile malatyanın merkezin de sizlerin hizmetindedir. Oto kiralama sektörünün öncüleri artık sizler için çalışıyor.

Şoförlü araç kiralama


Lüks ve bakımlı araçları ile sektör de faaliyetlerine devam eden biss oto kiralama ercan havaalanında sizleri veya değerli konuklarınızı tecrübeli şoförleri ve filosunda ki bakımlı araçları ile karşılayarak şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Günümüz koşulların da büyük ihtiyaç halini alan şoförlü araç kiralama artık firmamız aracılığıyla sizlerin hizmetine girmiş bulunuyor. Malatya oto kiralama sektörünün en tanınmış firmaları arasında bulunan biss uygun fiyat koşulları ve lüks,vip, ekonomik araçları ile malatya da ismini duyurmuştur.Müşterilerimizin transferleri sırasında Malatya Erhaç Havalimanına 7 Gün 24 Saat transfer ve oto kiralama hizmetleri sunmaktayız.