Kia Sorento Kiralama

03 Şubat 2011 Yazan  
Kategori Jeep kiralama, Malatya oto kiralama, Oto kiralama


Jeep sınıfının en etkili araçlardan biri artık firmamız aracılığıyla malatya da sizlerin hizmetindedir. Ekonomik oto kiralama hizmetlerinden sonra kia serento kiralama hizmetleri de sunan firmamız uzun dönem araç kiralama hizmetleri yanı sıra havaalanı transfer faaliyetlerine de başlamış bulunuyor.

Ford Connect Kiralama


Son zamanların en sıklıkla tercih edilen araçlarından biri olan ford connect yol performansı ve yakıt tasarrufu ile firmamız aracılığıyla malatya da sizlerin hizmetine sunuluyor. Özellikle gurbetçilerimizin aylık olarak tercih ettiği araçlarımızı talepler doğrultusunda şoförlü ve ya şoförsüz olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ford Connect kiralama kampanyaları ile online olarak sizlerleyiz.

Fiat punto kiralama

2010 yılında fiatın ürettiği araçlar arasında oldukça talep gören araçlardan biri olan fiat punto artık malatya oto kiralama sektörün de faaliyet gösteren biss oto aracılığıyla sizlerin hizmetine sunuluyor.Fiat punto ile ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve Hillholder (yokuş destek sistemi) içeren ESP (Elektronik Stabilite Programı), çift aşamalı açılabilen ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, enerji emici gövde yapısı, emniyet kemeri uyarı sensörü, arka koltuklarda bulunan ISOFIX bağlantısı gibi aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde gözünüz arkada kalmaz.Fiat modelleri arasında kendine ilk kez Punto’nun kaputunun altında yer bulan 1.3 litrelik Multijet turbo dizel motor. Fiat Auto ve General Motors’un ortak girişiminin sonrasında kurulan Fiat-GM Powertrain tarafından tasarlanan ilk motor unvanını taşıyor. Özellikle fiat punto kiralama yapacak olanlar motor ve yakıt  tasarrufunu ön planda tutuyor.

Ucuz araba kiralama


Oto kiralama sektörün de birçok müşterinin yaptığı hatalardan biri de aracın modeline veya bakımlı olmasına bakmaksızın kiralama fiyatlarına göre hareket etmesi müşterilerin mağdur kalmasına neden olmuştur. Öncelik olarak ucuz araba kiralama hizmeti adı altında bakımsız araçlarını sizlere sunan rent a car firmaları müşterilerinden kazanacakları paraların hesabındadır. Malatya oto kiralama firmamız ekonomik araç segmentinde ki araçların uygun fiyatlar da olması ve araçların bakımlı olması nedeniyle ucuz araba kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerine malatya da hizmet sunmaktadır. Özellikle uzun dönem kiralama yapan firmalar aracın ne kadar uzun süre kiralanırsa fiyatta o kadar düşüş olduğunu bilmeleri gerekmektedir.

Filo kiralama


Bir çok kurumsal firmanın ihtiyaçlarını karşılamak için araç satın almak yerine uzun süreli oto kiralama yapmanın daha avantajlı olduğu herkez tarafından bilinmektedir. Firmanın aldığı aracı satarken büyük bir zararla satması firmaların uzun süreli araç kiralama hizmetine yönelmesine neden olmuştur. Bu nedenlerden dolayı malatya oto kiralama firmamız müşterilerine uzun süreli filo kiralama imkanı sunmaktadır. Malatyanın tanınmış rent a car firmalarından biri olmayı başaran firma ; Minibüs kiralama, Havaalanı transfer ve Vip araç kiralama taleplerinizi karşılamaktadır. Filo kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizlere 7/24 saat online iletişim numaralarımızdan ulaşınız.

Gelin arabası kiralama

21 Ekim 2010 Yazan  
Kategori Düğün arabası Kiralama, Oto kiralama


En özel günlerden biri olan nişan,düşün ve toplantı gibi durumlarda son model filomuzdaki araçlarımızı sizlere kiralama hizmeti sunuyoruz. Özellikle malatya oto kiralama sektörünün en çok müşteri potansiyeline sahip olan firmamız tecrübeli şoförleri ile oto kiralama hizmetleri yanı sıra havaalanı transfer hizmetleri de sunuyor. Gelin arabası kiralama yapmadan önce kendinizi en ii şekilde yansıtacak aracı bulmanız nerdeyse zordur. Ve aldığınız aracın sizi yolda bırakmamaı aracın bakımlı olması şarttır, özellikle evlenen çiftler o gün muhteşem olmasını isterler bu nedenle malatya rent a car firmamız tecrübesi ile oldukça taktir alan şoförlerini ve bakımlı araçlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Hizmette sınır tanımayan tek firma malatya oto kiralama adresidir.

Minibüs kiralama


Son dönemlerde artan araç kiralama telepler ile firmamız yeni hizmeti olan minibüs kiralama artık sizlerledir. Özel günleriniz de , fuar,konferas ve davet gibi anlarda kıdemli şoförlerimizi özel şık veya vip minibüslerimizle hizmet sunuyoruz. Minibüs sınıfının en gözde araçlarından biri olan mercedes vito iç dizaynı vip olarak tasarlanmıştır, bu nedenle bu aracımızı kiralamadan 2 önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız yeni hizmeti ile malatya minibüs kiralama olarak 7/24 saat şoförlü veya şoförsüz olarak oto kiralama hizmeti sunmaktadır.

Şoförlü araç kiralama


Lüks ve bakımlı araçları ile sektör de faaliyetlerine devam eden biss oto kiralama ercan havaalanında sizleri veya değerli konuklarınızı tecrübeli şoförleri ve filosunda ki bakımlı araçları ile karşılayarak şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Günümüz koşulların da büyük ihtiyaç halini alan şoförlü araç kiralama artık firmamız aracılığıyla sizlerin hizmetine girmiş bulunuyor. Malatya oto kiralama sektörünün en tanınmış firmaları arasında bulunan biss uygun fiyat koşulları ve lüks,vip, ekonomik araçları ile malatya da ismini duyurmuştur.Müşterilerimizin transferleri sırasında Malatya Erhaç Havalimanına 7 Gün 24 Saat transfer ve oto kiralama hizmetleri sunmaktayız.