Ford Connect Kiralama


Son zamanların en sıklıkla tercih edilen araçlarından biri olan ford connect yol performansı ve yakıt tasarrufu ile firmamız aracılığıyla malatya da sizlerin hizmetine sunuluyor. Özellikle gurbetçilerimizin aylık olarak tercih ettiği araçlarımızı talepler doğrultusunda şoförlü ve ya şoförsüz olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ford Connect kiralama kampanyaları ile online olarak sizlerleyiz.

Hyundai getz kiralama


Konfor ve rahatlık bakımının yanı sıra park sorununa en büyük çözüm olarak üretilen hyundai getz sınıfı arça artık malatya oto kiralama firmamız ile hizmetinizdedir. Özellikle az yakıt harcaması yanı sıra bayan kullanıcılar için oldukça kolay sürülebilen hyundai getz kiralama koşulları ve düşük fiyatı ile birçok müşterimizin ilginisini çekmektedir. Dizel seçenekleri yanı sıra otomatik ve triptonik vites seçeneğinde bulunduğu hyundai getz marka araç artık malatya oto kiralama firmamız ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bir telefon yeter ?

Filo kiralama


Bir çok kurumsal firmanın ihtiyaçlarını karşılamak için araç satın almak yerine uzun süreli oto kiralama yapmanın daha avantajlı olduğu herkez tarafından bilinmektedir. Firmanın aldığı aracı satarken büyük bir zararla satması firmaların uzun süreli araç kiralama hizmetine yönelmesine neden olmuştur. Bu nedenlerden dolayı malatya oto kiralama firmamız müşterilerine uzun süreli filo kiralama imkanı sunmaktadır. Malatyanın tanınmış rent a car firmalarından biri olmayı başaran firma ; Minibüs kiralama, Havaalanı transfer ve Vip araç kiralama taleplerinizi karşılamaktadır. Filo kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizlere 7/24 saat online iletişim numaralarımızdan ulaşınız.